Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Kolorowy świat drukarek
Ogłoszenia Różne - Polska

 • Dodano:
  2015-09-24
  Cena:
  1 zł
  Miejsce:
  Polska

  Uprzejmie prosimy - przy kontakcie powołaj się na serwis Gdyniak.pl

  Telefon:
  618538882

  Hewlett-Packard – gigant w świecie sprzedaży elektroniki, jej założycielami było dwóch absolwentów uniwersytetu Stanford. Trudno w to dzisiaj uwierzyć, niemniej jednak początek firmy miał miejsce w garażu jednego z nich, w mieście Palo Alto w Kalifornii. Pierwszym produktem, od którego zaczęła się ta przygoda był oscylator dźwiękowy. W sprzedaży istaniały już podobne produkty jednak w tym projekcie (model 200A) wykorzystano żarówki jako rezystora. Przez co cena za ich wyrób wynosiła ok 49 dolary za sztukę, gdzie średnia cena konkurencji wynosiła ok 202 dolary. Firma zdobyła pierwszego klienta, był nim Walt Disney, który zakupił na testy osiem sztuk.
  Na początku firma projektowała głownie przyrządy elektroniczne, specjalizacją był wyposażenie z najwyższej półki w dziedzinie pomiarowej. Z taśm produkcyjnych zjeżdżały takie produkty jak: oscyloskopy czy woltomierze. Firma HP opracowała wiele nowatorskich rozwiązań, na które otrzymali patenty. Przedsiębiorstwo nadzwyczaj dobrze działało, powstały osobne zakłady produkujące. Był produkowany ekwipunek elektroniczny medyczny w tym kardiomonitory, elektrokardiografy i inne podobne urządzenia, sprzęt pomiarowy i analityczny taki jak spektrometry gazowe, cieczowe i masowe. bez wątpienia własny sukces zawdzięczają dobrej sieci handlowej, z powodu której odbiorcami ich towaru były największe firmy takie jak NASA czy DARPA.
  Ich dużym sukcesem w latach początkowych firmy jest uznanie przez magazyn Wired firmę HP za twórcę pierwszego komputera na świecie. Miało to miejsce w 1968 roku, w zasadzie maszyna ta przypominała bardziej kalkulator niż komputer, niemniej jednak dokonanie pozostało zapamiętane do dzisiaj. www.tonerytuszedrukarki.pl


Reklama
 

Anonse w Gdyni

Bezpłatny serwis ogłoszeniowy

Gdyniak.pl - witamy

Ogłoszenia Gdynia

 
CaloscDol