Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Artykuły biurowe i szkolne , wszystko do biura i n
Ogłoszenia Różne - Polska

 • Dodano:
  2015-11-04
  Cena:
  1 zł
  Miejsce:
  Polska

  Uprzejmie prosimy - przy kontakcie powołaj się na serwis Gdyniak.pl

  Telefon:
  618485115

  Artykuły papiernicze otaczają nas na co dzień, używamy ich codziennie, dlatego ważne jest, żeby jakość tych produktów była jak najlepsza. Warto przeznaczyć troszke więcej uwagi przy ich wyborze, dzięki temu komfort pracy staje się znacznie lepszy. Byłeś w sytuacji gdy cienkopis przerywał?, kalkulator błędnie liczył, czy może korektor marnie ukrywał błędy? Przykładów jest co niemiara, jednak nikt nie przykłada dużej uwagi do wyboru tych mało istotnych, a jednak jak okazuje się w późniejszym czasie które odgrywają dużą rolę w naszym życiu.
  Często przy wyborze kierujemy się ceną, jaka bowiem może być różnica podczas zakupu koszulek na dokumenty? Z jakiego powodu pewien sprzedawca ma transport po 9 złotych a drugi po 12 zł? nikt nie zwraca na to uwagi, wybór spada jak zawsze na atrakcyjniejszy produkt cenowo. Aczkolwiek łatwo można zrozumieć, że paczka koszulek w firmie która na pierwszy rzut oka wydaje się tańsza, jest artykułem gorszym. Raz że w paczce może znajdować się na przykład 25szt, czy 50szt. Ponadto koszulki mogą być groszkowe albo kolorowe, nawet grubość koszulki może okazać się naszą zgubą, kto bowiem nie denerwował się próbując otworzyć zlepioną ze sobą cienką koszulkę, w celu włożenia do niej papieru dokumenty? Grubsze koszulki likwidują ten kłopot, a niektóre mają dodatkowo wcięcie ułatwiające rozchylanie ich. Różnica cenowa czasami jest niewielka, ale ich jakość odbiega od siebie w znaczący sposób. Poniektórzy producenci specjalnie nie wymieniają każdych cech danego artykułu, żeby uniemożliwić klientowi wyraźne porównanie artykułów z drugim dostawcą. Stąd tak duże znaczenie ma, by podczas zakupu artykułów biurowych poświęcić nieco więcej czasu i sprawdzić starannie co oferuje dana firma.
  Z pewnością trudno jest każdy towar pieczołowicie analizować, a w dodatku masa cech towarów jest nam nieznanych. Mało kto ma wiedzę, że kupując niszczarkę są tam oznaczenia DIN, które oznaczają stopień bezpieczeństwa, jakie gwarantuje to urządzenie. Przykładów jest bardzo dużo, jednak bez dokładnego przeanalizowania, wybór na pierwszy rzut oka nietrudny, może okazać się zgubny i przysporzyć nam wielu problemów.
  Dobrze jest także sprawdzić czy sprzedawca nie dolicza sobie nieuczciwych kosztów za płatności online typu przelewy24 czy inne. Wiele firm bowiem automatycznie podnosi sobie większą prowizję, gdy klient dokonuje płatności poprzez te platformy (pragnąc przez to przekazać koszty opłat, które sam zmuszony jest zapłacić na klienta).
  W związku z tym przed dokonaniem zakupu sprawdź czy sprzedawca oferujący najniższe ceny rzeczywiście działa sumiennie i nie ma ukrytych opłat, a jego towar jest wysokiej jakości. www.biuro24.net


Reklama
 

Anonse w Gdyni

Bezpłatny serwis ogłoszeniowy

Gdyniak.pl - witamy

Ogłoszenia Gdynia

 
CaloscDol