Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Skup tonerów i tuszy z drukarek
Ogłoszenia Różne - Polska

 • Dodano:
  2015-11-05
  Cena:
  1 zł
  Miejsce:
  Polska

  Uprzejmie prosimy - przy kontakcie powołaj się na serwis Gdyniak.pl

  Telefon:
  618538885

  Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, jaki wytwarza swoją działalnością odpady, zobowiązany jest do zapobiegania powstawania ich, redukowania ich ilości, zapewniania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, gdy nie ma możliwości poddania ich odzyskowi. Zgodnie z tak sformułowanym prawem, firma postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klientów, dlatego posiadają zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, jakie powstają w momencie eksploatowania urządzeń wielofunkcyjnych oraz pozostałych sprzętów drukujących. Firma zajmuje sie utylizacją materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte tonery, za które klienci dostają gotówkę na miejscu. Sprawne tusze czy tonery, można również wysłać do nich pocztą, wówczas zapłatę dokonują za pomocą przelewu w przeciągu 24h.
  www.ekoswiat.eu
  Firma przede wszystkim kładzie nacisk na ekologiczne założenia. Modele, których nie nadają się do regeneracji, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się szeroko pojętym recyklingiem, z racji czego są w stanie wyszukać z nich przydatne jeszcze materiały. Pełnej utylizacji poddawane są tylko te modele, jakie są groźne dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że skupione przez nas zużyte tonery i tusze zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z aktualnym prawem. Środowisko naturalne, traktują z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w dzisiejszych czasach ekologiczne działania, które nie pozwalają na to, aby nasze środowisko ulegało jeszcze większej dewastacji. Powierzając nam zużyte przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać finansowo, ale również cieszyć się świadomością dobrze podjętej decyzji, która powinna być normalną sprawą dla każdego z nas.


Reklama
 

Anonse w Gdyni

Bezpłatny serwis ogłoszeniowy

Gdyniak.pl - witamy

Ogłoszenia Gdynia

 
CaloscDol