Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Materiały biurowe, artykuły szkolne i papiernicze
Ogłoszenia Różne - Polska

 • Dodano:
  2015-12-03
  Cena:
  1 zł
  Miejsce:
  Polska

  Uprzejmie prosimy - przy kontakcie powołaj się na serwis Gdyniak.pl

  Telefon:
  618538882

  Problem ze odnalezieniem tanich materiałów eksploatacyjnych do drukarek? Problem z materiałami biurowymi czy też dobrym sprzętem drukarskim? Pora z tym skończyć - znalazłem ofertę na akcesoria biurowe, materiały eksploatacyjne, drukarki 3d i wiele więcej - całość to w prezentowanej firmie. Prócz produktów i wysokiej jakości sprzętu, eksperci starają się świadczyć Klientom dodatkowo usługi recyklingu zużytych tuszy i tonerów. Wszystko po to, by pomóc Klientom w utylizacji pustych materiałów eksploatacyjncyh i przy okazji ocalić środowisko.
  Jednak drukarki 3d i materiały eksploatacyjne to tylko część oferty. Przygotowali oni także artykuły biurowe, czyli papier, pisaki, rozszywacze, segregatory i inne tego gatunku produkty, które sprawdzą się przy pracy w firmie czy domu. Niska cena, duża jakość, stały dostęp do produktów i rzetelna pomoc - oto atrakcyjna oferta firmy na miarę oczekiwań. Mam nadzieję, że Państwo z oferty i zakupią artykuły biurowe albo tusze i tonery w odkrytej przeze mnie firmie. Oferta osiągalna zarówno dla klientów detalicznych, jak i biur oraz stałych kontrahentów. Liczne rabaty, profesjonalne doradztwo i dużo więcej - specjaliści oczekują na Państwa zamówienia! www.igalo24.pl


Reklama
 

Anonse w Gdyni

Bezpłatny serwis ogłoszeniowy

Gdyniak.pl - witamy

Ogłoszenia Gdynia

 
CaloscDol