Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

utylizacja tonerów i tuszy z drukarek
Ogłoszenia Różne - Polska

 • Dodano:
  2015-12-07
  Cena:
  1 zł
  Miejsce:
  Polska

  Uprzejmie prosimy - przy kontakcie powołaj się na serwis Gdyniak.pl

  Telefon:
  618538885

  Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, jaki wytwarza swoją działalnością powstawanie odpadów, zobowiązany jest do zapobiegania powstawania ich, redukowania ich wielkości, zapewniania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, gdy nie ma możliwości przekazania ich do recyklingu. Zgodnie z tak sformułowanym rozporządzeniem, firma zdecydowała wyjść naprzeciwko potrzebom klientów, toteż posiadają zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, jakie powstają w czasie uzywania urządzeń wielofunkcyjnych oraz pozostałych sprzętów elektronicznych. Firma zajmuje sie odbiorem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte tonery, za które klienci dostają pieniądze na miejscu. Sprawne tusze czy tonery, można również przesłać do nich kurierem, wtedy zapłatę realizują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
  www.ekoswiat.eu
  Firma przede wszystkim stawia na ekologiczne rozwiązania. Modele, których nie nadają się do skupu, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, dzięki czemu są w stanie wydobyć z nich zdatne jeszcze materiały. Pełnej utylizacji poddawane są jedynie te elementy, jakie są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że skupione przez nas zużyte tonery i tusze zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z obowiązującym prawem. Środowisko naturalne, traktują z całym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w dzisiejszych czasach ekologiczne działania, które nie pozwalają na to, by nasze środowisko ulegało coraz większej degradacji. Powierzając nam zużyte przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać finansowo, ale również cieszyć się istotą prawidłowo podjętej decyzji, która jest obowiązkiem wobec całej planety.


Reklama
 

Anonse w Gdyni

Bezpłatny serwis ogłoszeniowy

Gdyniak.pl - witamy

Ogłoszenia Gdynia

 
CaloscDol