Ekspert Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Ekspert Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości
Ekspert Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości
Cena: Brak
Jesteś w trakcie zmian życiowych i potrzebujesz nowego mieszkania? Chcesz zamieszkać na Białołęce lub Bielanach? A może interesują Cię Nowodwory lub Tarchomin? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, bo chętnie pomożemy Ci zrealizować marzenia o własnym lokum.

Gdzie działamy?

Jesteśmy lokalną agencją nieruchomości, która doskonale zna rynek na Białołęce i Bielanach. Dzięki temu podpowiemy Ci, które mieszkania są warte uwagi, gdzie szukać mieszkań dostosowanych do Twoich możliwości finansowych i na jaki metraż możesz liczyć w ramach takiego budżetu.

Znajomość lokalnego rynku to również wsparcie przy informacjach na temat okolicy, dzięki czemu nie musisz samodzielnie sprawdzać, jak wygląda infrastruktura komunikacyjna, handlowa i edukacyjna w tym rejonie, gdyż doradca z naszej agencji chętnie Ci o niej opowie.

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół doradców mających wiedzę i doświadczenie, którzy mają na koncie już setki transakcji. Każdy z nas może pochwalić się wieloma osiągnięciami w tym zakresie, a rosnąca liczba zadowolonych klientów to dowód na skuteczność naszych działań. W naszym biurze możesz również skorzystać z porad doradcy finansowego, dzięki czemu uzyskanie kredytu hipotecznego stanie się dużo prostsze.

Jak wspieramy?

Naszym celem jest przeprowadzenie Cię bez problemów przez cały proces zakupu mieszkania. Przy naszej pomocy znajdziesz mieszkanie Twoich marzeń, a my pomożemy doprowadzić transakcję do szczęśliwego finału. Pomożemy Ci w negocjacjach warunków umowy, odpowiemy na wszystkie pytania, które pojawią się w trakcie oraz przygotujemy wszystkie konieczne dokumenty, dzięki którym będziesz mógł sfinalizować transakcję i zamieszkać we własnym mieszkaniu.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy na stronę https://tur-nieruchomosci.pl, gdzie znajdziesz zawsze aktualne ogłoszenia nieruchomości z Warszawy i okolic. Zapoznaj się z ofertą i wybierz nieruchomości, które podobają CI się najbardziej i zadzwoń do nas umówić się na spotkanie.
Miejsce: ul. Książkowa 10/4U, dzielnica Bielany, Warszawa, mazowieckie,
Ofertę składa: Pośrednik
Pow. mieszkania [metry]: 60 m2
Liczba pokoi: 2 pok.
Piętro: 2 piętro
Rynek: Wtórny (lokal używany)

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 245674

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 10.01.2019r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.